Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)
Як вибрати глюкометр

Як вибрати глюкометр

Сучасні глюкометри менші, швидші і з більш широкими можливостями, ніж будь-коли раніше. Вони також більш точні, ніж глюкометри минулих років.

Це гарна новина для приблизно 1,3 мільйонів українців, які мають цукровий діабет. Адже контроль глюкози в крові є ключем до управління діабетом і запобігання його ускладнень. Результати вимірювань рівня цукру в крові допомагають пацієнтам внести корективи в їх дієту, тренування, і план лікування діабету, що допомагає знизити ризик виникнення судом, сліпоти, захворювання нирок, пошкодження нервів та інших ускладнень діабету.

Наскільки точні глюкометри?

Експерти протестували глюкометри в лабораторних умовах і дійшли висновку, що вони точні. Це хороша новина. Погана новина: помилки в показах глюкометрів найчастіше виникають через людей, які проводять вимірювання. Для точних результатів потрібно зробити кожен крок правильно, згідно інструкцій.

Ось деякі чинники, які можуть бути причиною некоректних результатів Вашого глюкометра :

• Брудний глюкометр

• Глюкометр або тест-смужки не кімнатної температури

• Застарілі тест-смужки (тест-смужки після першого відкриття контейнера, придатні до використання не більше 3 місяців)

• Глюкометр не відкалібрований для поточної упаковки тест-смужок. Глюкометри HealthPro унеможливлюють цю помилку завдяки функції автокодування (глюкометр зчитує код смужки самостійно)

• Краплина крові занадто мала

Як вибрати глюкометр?

Вибір глюкометрів дуже великий. Деякі глюкометри розроблені для тих, хто має проблеми з зором. Інші мають функцію пам’яті, так що Ви зможете зберігати Ваші результати безпосередньо в глюкометрі.

Якщо ви плануєте придбати глюкометр, ось деякі питання для розгляду:

• Які глюкометри рекомендує Ваш ендокринолог? Лікар може мати глюкометри, які сам часто використовує і знає найкраще.

• Скільки коштує глюкометр? Вам також слід зважати на вартість відповідних тест-смужок, адже для кожного виміру потрібна нова тест-смужка.

• Наскільки легко використовувати глюкометр? Методи вимірювання різняться. Деякі з них мають менше число кроків, ніж інші.

• Як просто доглядати за глюкометром? Чи легко чистити? Чи має глюкометр автокодування чи необхідно відкалібровувати (чи потрібно вводити код для партії смужок, які ви використовуєте)?

Чому важливо користуватись глюкометром?

Будь-яка людина з діабетом може отримати вигоду від тестування рівня глюкози. Моніторинг рівня глюкози в крові особливо важливий для тих, хто приймає інсулін або інші ліки від діабету, жінок з гестаційним діабетом (діагностований під час вагітності), а також для тих, хто має труднощі з контролем їх діабету. Адже тільки завдяки регулярній перевірці рівня глюкози Ви зможете побачити, чи вірно Ви все робити для контролю цукрового діабету, чи рівень цукру не понизився чи підвищився до критичних меж.

Вартість

Вибирайте не тільки за ціною самого глюкометра. Дорогим моніторинг рівня глюкози в крові роблять тест-смужки, які Ви будете використовувати кілька разів на день, адже для ефективного контролю цукрового діабету та запобіганню його негативних наслідків рівень цукру в крові слід вимірювати 3-6 разів на день щодня. При ціні від 300 грн. до 800 грн. за 100 тест-смужок, вартість може досягати до близько 11 500 грн на рік для людей, які проводять виміри цукру в крові чотири рази на день. Змінні ланцети - також витрати, які слід враховувати.

Автоматичне кодування

Глюкометри повинні бути відкалібровані для кожної упаковки тест-смужок. Деякі глюкометри вимагають введення коду, і якщо ввести його неправильно Ви отримаєте неточні результати. Інші використовують знімний чіп, який калібрує датчик для кожної упаковки смужок. Також є глюкометри, які автоматично зчитують код тест-смужок (не потрібно вводити код в ручну чи чіп), до таких глюкометрів належить HealthproTM

Зберігання результатів

Найбільш зручні глюкометри зберігають не менше 360 результатів вимірювань. Деякі з них також відображають середні значення Вашого рівня глюкози протягом 7, 14 або 30 днів, щоб дати вам уявлення про Ваші узагальнені успіхи щодо контролю цукру в крові. Якщо ви перевіряєте рівень глюкози в крові часто, розгляньте моделі з великим об’ємом пам’яті.

Час вимірювання

Різниця в кілька секунд може здатися не дуже великою, але, коли Ви користуєтесь глюкометром три-п’ять разів на день, довший час необхідний для проведення вимірювання тест може бути неприємністю. Експерти Американської Діабетичної Асоціації дослідили, що бажано витрачати 5 секунд або менше на вимірювання.

Маркери і помітки

Вони дозволяють відзначити чи було зроблене вимірювання до чи після їжі, або фізичних вправ.

Розмір пристрою

Якщо ви часто «на ходу», вибирайте компактний глюкометр для зручності.

Розмір зразка крові

Сучасні моделі глюкометрів вимагають менший зразок крові, ніж моделі минулих років. Це робить тестування рівня глюкози менш болючим. Якщо Ви чутливі до проколу, обирайте глюкометр, який вимагає менше одного мікролітра крові.

Як користуватися

Ось кілька порад, які допоможуть Вам отримати точні результати за допомогою Вашого глюкометра:

Поговоріть з Вашим лікарем

Порівняйте результати глюкометра з результатом лабораторії, щоб переконатися, що Ви користуєтесь глюкометром правильно і, що він працює правильно. (Пам’ятайте, що тести потрібно проводити одночасно; що глюкометр показує результати (калібрує) в плазмі крові , тому не можна порівнювати результати глюкометра і результати лабораторії взяті з капілярної крові (з пальця), адже різниця рівня глюкози між плазмою та капілярною кров’ю можуть досягати 12%, не враховуючи допустиму похибку глюкометрів 20%). Ваш лікар повинен сказати вам, як часто перевіряти рівень цукру в крові.

Дотримуйтесь інструкцій

Завжди читайте інструкцію, щоб використовувати прилад правильно, так як не всі глюкометри однакові. Зберігайте глюкометр і тест-смужки при кімнатній температурі в чистому, сухому місці. Як користуватись глюкометром HealthproTM

Використовуйте правильні тест-смужки

Якщо Ви будете використовувати тест-смужки, виготовлені для інших моделей глюкометрів, Ви отримаєте неправильні результати. Використовуйте тільки тест-смужки, які призначені для Вашого глюкометра. Прочитайте листок-вкладиш, щоб впевнитись, що у Вас нема яких-небудь медичних факторів, котрі можуть вплинути на точність результатів вимірювання. Тест-смужки не слід залишати з доступом до повітря повітрі більш ніж на кілька хвилин перед вимірюванням. Зберігайте флакон щільно закритим, і зазначте дату відкриття флакону, щоб знати закінчення терміну придатності тест-смужок.

Проводьте вимірювання з Вашого пальця, якщо Ви вважаєте, що Ваш рівень глюкози низький

Деякі глюкометри дозволяють брати зразки крові з інших ділянок тіла, таких як передпліччя, але це покаже менш точні результати, коли рівень глюкози в крові швидко змінюється.

Мийте руки

Використовуйте мило і теплу воду, ретельно висушуйте руки рушником. Навіть незначна кількість цукру на шкірі від залишків їжі та бруд можуть спотворити Ваші результати. Тепла вода і енергійна сушка збільшує приплив крові до кінчиках ваших пальців.

Піклуйтесь про своє здоров’я та добре контролюйте цукровий діабет!

поради

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники