Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)
Відпочинок із цукровим діабетом

Відпочинок із цукровим діабетом

Довгоочікувана відпустка? Немає необхідності для стаціонарного лікування діабету. Збирається на пляж чи в гори, в інше місто або країну, ваш діабет буде подорожувати з вами. Люди з діабетом повинні планувати свою подорож і відпочинок заздалегідь, і в разі необхідності проконсультуватися у лікаря. Дієта, фізична активність і ліки - все це ключові фактори, які слід враховувати. Завдяки невеликим плануванням, подорож - будь то на поїзді, літаку чи на машині - не проблема. Діабетикам просто необхідно розглянути кілька ключових питань і вжити необхідних заходів. Планування поїздки Наявність діабету не повинно заважати вашим планам на відпустку, якими б вони не були. Як вам підготуватися до поїздки, буде залежати від того, куди ви прямуєте і що ви будите робити. Наприклад, тип їжі, яку ви будете споживати на відпочинку, сильно впливає на те, як ви будите її готувати. Крім того, якщо ви збираєтеся їхати на активний відпочинок, вам необхідно розглянути те, який вплив матиме на ваш рівень цукру в крові додаткова фізичне навантаження. Діабетикам, при плануванні поїздки, необхідно враховувати цілий ряд факторів, але важливо пам*ятати, що діабет не повинен бути перешкодою для відпочинку і подорожей, особливо після ретельного планування всіх дій, з урахуванням вашого типу діабету.

Чи можу я використовувати інсулін за кордоном?

Використання інсуліну за кордоном зазвичай не є проблемою. Проте, потрібно знати, що робити з вашим інсуліном, щоб упевнитися, що ліки знаходяться в стані, придатному для використання. Якщо ви летите літаком, вам буде потрібно довідка від ендокринолога про те, що ви хворієте цукровим діабетом того чи іншого типу, і вам необхідно приймати інсулін за допомогою ін*єкцій на борту літаку.
• Інсулін слід зберігати подалі від прямих сонячних променів і в прохолодному місці.
• Не допускається заморожування інсуліну, тому при подорожах у літаку, інсулін повинен завжди перевозитися в ручній поклажі.
• Інсулін може поглинатися швидше в більш теплому кліматі. Регулярний контроль рівня глюкози дуже важливий, щоб будь-які коригування в дозі інсуліну, були безпечні для вас.

Що брати з собою в дорогу?

Вам слід бути підготовленим, це дозволить вам почуватися більш вільно, так як в разі чого ви готові до непередбачуваних надзвичайних ситуацій. Кілька простих запобіжних заходів можуть гарантувати, що ви в змозі впоратися. Непередбачені події, наприклад, затримки авіарейсу через хмарність або страйк екіпажу службовців аеропорту, не можуть бути передбачені. З цієї причини ви повинні запланувати взяти з собою:
• Удвічі більше інсуліну, шприців або шприц-ручок, голок або таблеток, скільки буде потрібно.
• Якщо ви подорожуєте з кимось ще, розділіть свої діабетичні ліки між ручною поклажею кожного пасажира, про всяк випадок, якщо одна з них загубиться.
• Прохолодна сумка для зберігання інсуліну.
• Устаткування для моніторингу рівня глюкози в крові, достатню кількість тест-смужок, ланцети і запасні батареї для глюкометра.
• Висота, спека і вологість іноді можуть вплинути на глюкометр і тест-смужки. Пацієнтам слід остерігатися помилкових свідчень.
• Обов*язково візьміть з собою картку діабетика чи позначку діабетика.
• Вуглеводи (у вигляді бутербродів, фруктів і т.п.) в ручній поклажі, щоб покрити будь-які затримки в подорожі.
• Довідку, або від лікаря, або зі школи діабету, що підтверджує необхідність носити з собою голки і шприци.
• Список всіх поточних ліків - копію рецепту від лікаря.

Далекі подорожі
Далека подорож, може бути особливо важкою. Ви повинні взяти з собою розклад польотів і володіти інформацією про зміни часових поясів, щоб допомогти спланувати графік ін*єкцій. Подорож в області великої висоти може змусити інсулін розширюватися і стискатися, призводячи до повітряних кишень всередині картриджа або ручки. Діабетикам, можливо, знадобиться зробити декілька «повітряних пострілів», щоб переконатися, що немає бульбашок повітря, коли вони вводять інсулін. Як альтернатива, пацієнт може повернутися до використання шприца і голки (можна витягнути інсулін з картриджа за допомогою цього методу).

поради

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники