Придбайте свій власний глюкометр
Цукровий діабет – не вирок
Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари
Безкоштовна доставка на всі продукти
Діабет не є перешкодою для занять спортом. Навпаки, для пацієнтів з нестачею інсуліну спорт дозволяє підвищити сприйнятливість до інсуліну, знизити рівень цукру в крові і зменшити ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
У той же час необхідно частіше контролювати вміст цукру в крові (до, під час і після фізичних навантажень) щоб запобігти можливість гіпоглікемії, яка може виникнути під час фізичних навантажень, і уникнути ін`єкції інсуліну в м`язи, які будуть піддаватися фізичним навантаженням.
Автомобільний спорт: у зв`язку з ризиком виникнення гіпоглікемії цей вид спорту може поставити ваше життя серйозній небезпеці.
Бойові мистецтва: не рекомендується займатися травматичними видами спорту, так як ви ризикуєте отримати пошкодження органів, які при діабеті і так схильні до захворювань. Наприклад, дуже ймовірні травми сітківки ока.
Правильно харчуйтеся: віддавайте перевагу повільним сахарів, приймаючи їх за 3-4 години до занять. Вони дадуть вам необхідну енергію, щоб впоратися з фізичними навантаженнями. Подумайте також про те, щоб мати при собі джерело швидких цукрів на випадок виникнення гіпоглікемії (ними можуть бути солодкі батончики або шматочки цукру), які допоможуть вам впоратися з можливим різким падінням рівня глюкози в крові.
Регулярно пийте достатньо рідини, щоб уникнути зневоднення організму.
Ваша екіпіровка повинна відповідати вимогам обраного вами виду спорту, взуття повинна бути комфортною.
Обов`язково проконсультуйтеся з вашим лікуючим лікарем до початку нарощування фізичного навантаження.
Нижче представлений витрата калорій в залежності від виду і тривалості фізичної активності.
Ходьба (5 км/год), велоспорт (9,5 км/год): 4-5 кал/хв (240-300 кал/год);