Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)

Цукровий діабет - розлад обміну речовин

Діабет (цукровий діабет) класифікується як розлад обміну речовин. Метаболізм прямо пропорційно залежить від того, як наш організм перетравлює їжу для енергії і подальшого його зростання.

Не секрет, що більшість з того, що ми їмо, розкладається на глюкозу. Глюкоза ж, у свою чергу, є однією з форм цукру в крові, тим самим стаючи основним джерелом енергії для нашого тіла.

Коли їжа перетравлюється, глюкоза проходить свій шлях у нашій крові. Однак, цей важливий компонент не може проникнути в клітини без допомоги інсуліну .

Інсулін, у свою ж чергу, є гормоном, який виробляється підшлунковою залозою. Після прийняття їжі, підшлункова залоза автоматично звільняє достатню кількість інсуліну для переміщення глюкози, яка присутня в крові .

У людини з діабетом кількість глюкози в крові занадто підвищена. Таке явище називається гіперглікемія. Справа у тому, що тіло або не виробляє достатньої кількості інсуліну, або має клітини, які не реагують на нього належним чином. Це призводить до занадто великого вмісту глюкози. Звичайно, надлишок цього гормону в крові в кінці-кінців виходить з організму назовні разом із сечею, але варто пильно стежити за цим.

Отже, хоча кров і має багатий вміст глюкози, клітини не отримують її навіть на основні потреби в енергії та зростанні організму повноцінно. Саме тому потрібно добре слідкувати за тим, що ви споживаєте.

За матеріалами medicalnewstoday.com


поради

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники