Придбайте свій власний глюкометр
Цукровий діабет – не вирок
Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари
Безкоштовна доставка на всі продукти
Основним способом запобігання розвитку ускладнень цукрового діабету є жорсткий контроль рівня глюкози крові.
Глікозильований гемоглобін, який також називається гемоглобіном A1c або HbA1c, або глікогемоглобін, є важливим показником крові, який використовується для визначення того, наскільки добре Ваш цукровий діабет контролюється. Гемоглобін A1c показує середній рівень цукру крові за 12-ти тижневий період. Його визначення проводиться в лабораторії, але в поєднанні з домашніми тестами на визначення рівня цукру, для того щоб правильно підібрати Вам протидіабетичні препарати.
Перевагою цього тесту є те, що він не вимагає голодування протягом ночі. Тест на глікозильований гемоглобін є золотим стандартом для діагностики діабету. Значення, які використовуються для діагностики діабету:
A1C відображає середній рівень глюкози, що відповідає значенням в наступній таблиці:
* Ці цифри, показують показники вимірювання цукру в плазмі крові (крові без клітин крові). Це тест, який виконується Вашим лікарем, коли кров береться шприцом або в пробірку і тест проводиться в лабораторії. Більшість домашніх глюкометрів, навпаки, вимірюють глюкозу "цільної крові". Але, наприклад, глюкометри Healthpro (виробник Infopia) показують результат еквівалентний плазмі крові. Джерело: Американська Асоціація Діабету.
Людям у віці 45 років і старше слід перевірятись (або тест HbA1С або тест рівня глюкози в крові натще ) кожні 3 роки. Людям молодше 45 також слід перевірятись кожен рік, якщо вони мають індекс маси тіла 25 кг/м2 або вище, і один або декілька з наступних додаткових факторів ризику:
• У вас є мати, батько, брат, або сестра з діабетом.
• Ви мало активні, мало рухаєтесь.
• Народили дитину вагою більше 4 кг або у Вас був діабет під час вагітності.
• Ваш артеріальний тиск 140/90 мм рт.ст. і вище.
• Маєте аномальний рівень ліпідів (жирів) в крові, рівень холестерину в крові не відповідає нормам.
• У Вас порушена толерантність до глюкози або порушена глікемія натще.
• Ви маєте полікістоз яєчників або історію судинних захворювань.
2013-11-01