Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)
Контроль діабету - ефективне і важливе лікування

Контроль діабету - ефективне і важливе лікування

Всі типи діабету піддаються лікуванню. Діабет 1-го типу триває все життя і немає ніякого, відомого сьогодні, конкретного лікування, але, тим не менш, його можна призупиняти. Діабет 2-го типу, зазвичай, триває також все життя, однак, деяким людям вдалося завдяки багатьом вправам, дієтам і чудовому контролю маси тіла позбутися від своїх симптомів без ліків.

Дослідники з Клініки Майо в Арізоні показали, що шунтування шлунку може вилікувати цукровий діабет 2 типу у великої частини пацієнтів. Вони додали, що протягом трьох-п`яти років хвороба повторюється приблизно у 21% з них.

Джессіка Рамос, лікар, сказала: "Частота рецидивів, в основному, залежить від багаторічної історії діабету 2-го типу до операції. Це говорить про те, що раннє хірургічне втручання в ожирінням, діабетичне населення підвищить міцність ремісії діабету 2-го типу».

Пацієнти з 1-им типом захворювання лікуються, дякуючи, регулярним ін`єкціям інсуліну, а також спеціальній дієті та фізичним вправам.

Пацієнти з цукровим діабетом 2-го типу, зазвичай, використовують таблетки, фізичні вправи та спеціальну дієту для підтримання хорошого самопочуття. Але іноді ін`єкції інсуліну також необхідні.

Якщо діабет не контролюється належним чином пацієнт має значно більший ризик розвитку ускладнень. Тому-то контроль та лікування є настільки важливими для кожного, хто хворий на діабет.
 

За матеріалами medicalnewstoday.com


поради

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники