Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)
Чому контроль цукру в крові такий важливий?

Чому контроль цукру в крові такий важливий?

"Я не почуваюся погано, чому контроль рівня цукру в крові такий важливий?"

Ця думка є дуже поширеною серед людей з цукровим діабетом. Діабет є оманливою хворобою, тому більшість людей з діагнозом цукровий діабет, ймовірно, не знали, що мають це захворювання протягом кількох років. Симптоми не є очевидними.

Середній рівень цукру в крові підвищується поступово і, коли він піднімається, відбуваються пошкодження по всьому тілу. Не контрольований рівень цукру в крові може привести до серйозних короткострокових проблем, таких як гіпоглікемія, гіперглікемія, або діабетичний кетоацидоз.

У довгостроковій перспективі, неконтрольований цукор в крові може також зашкодити судинам, які постачають кров’ю важливі органи, такі як серце, нирки, очі і нерви. Це може статися, навіть якщо Ви себе добре почуваєте. Ось чому так важливо вжити заходів, як тільки Ви дізналися про діагноз цукровий діабет. Наші тіла дивовижні, але, на жаль, як тільки у людини стається серцевий напад або інсульт, або відмовляють нирки, або людина втрачає зір, ці наслідки виправити неможливо.

Чому так важливо перевіряти Вашу кров?

Регулярне тестування і запис результатів вимірювання Вашого рівня глюкози в крові може допомогти Вам дотримуватись здорового способу життя, а також повідомити Вам про реакцію Вашого організму на варіанти лікування і впливи.

Важливо відзначити, що те, як змінюється рівень глюкози в крові може попередити Вас і Вашого лікаря про можливу необхідність змінити щось в способах управління Вашим діабетом.

Регулярне тестування рівня глюкози в крові допоможе Вам:

• Збільшити впевненість при піклуванні про своє здоров’я.

• Краще зрозуміти взаємозв’язок між Вашим рівнем глюкози в крові та вправами, які Ви робите, тим, що Ви їсте і іншими впливами способу життя, такі як подорожі, стрес і хвороби.

• Знати, як Ваш вибір способу життя і ліки (якщо приймаєте) впливають на рівень цукру.

• Можливість дізнатись негайно чи Ваш рівень глюкози в крові дуже високий (гіперглікемія) або надто низький (гіпоглікемія), тим самим допомагаючи Вам приймати важливі рішення, такі як чи їсти перед тренуванням, які ліки прийняти або чи звернутись за медичною допомогою.

• Знати, коли звернутися за консультацією до Вашого лікаря щодо регулювання дозування інсуліну, таблеток, внесення змін до харчування, коли не задовольняються цілі рівня глюкози в крові.

До яких значень рівня цукру слід прагнути?

У той час коли важливо тримати рівень глюкози в крові якомога ближче до нормального (4,0-6,0 ммоль/л) щоб запобігти ускладненням, не менш важливо проконсультуватись з Вашим лікарем щодо діапазону рівня глюкози в крові, який є правильними і безпечними для Вас.

Цілі для контролю глікемії

Цільовий діапазон може відрізнятися залежно від Вашого віку, тривалості діабету, типу ліків,які Ви приймаєте, і чи є у Вас які-небудь інші медичні проблеми. Поговоріть з лікарем про Ваш індивідуальний цільовий діапазон.

Нормальний рівень глюкози в крові від 4,0-6,0 ммоль / л

Хто схильний до виникнення низького рівня глюкози в крові (гіпоглікемії)?

Люди, які використовують інсулін або ті, хто приймає діабетичні таблетки, які збільшують власне виробництво інсуліну, мають ризик, оскільки ці ліки мають ефект зниження рівня глюкози в крові. Внаслідок цього, вони можуть призвести до гіпоглікемії (низького рівня глюкози в крові), коли рівень глюкози в крові менше 4 ммоль / л. (Примітка: гіпоглікемія може виникнути при більш високих рівнях глюкози в крові у дітей та у людей, які мали підвищені рівні глюкози в крові протягом тривалого часу).

Чи високий рівень глюкози в крові небезпечний?

Іноді у Вас може бути вищий рівень глюкози, ніж зазвичай, і Ви не можете з’ясувати причину. Коли у Вас вірусне захворювання або грип, рівень глюкози в зазвичай підвищується, і вам слід звертатися до лікаря. Проте, якщо рівень глюкози залишається високим тривалий час, це може призвести до ураження органів та виникнення ускладнень.

Що спричиняє зростання і зниження рівня глюкози?

Є ряд загальних причин для зростання і зниження рівня глюкози. До них відносяться:

• Харчування - час їжі, тип і кількість вуглеводів (наприклад: хліб, макаронні вироби, крупи, овочі, фрукти і молоко)

• Вправи або фізична активність

• Хвороби і больові відчуття

• Ліки від діабету

• Алкоголь

• Емоційний стрес

• Інші ліки

• Техніка вимірювання

*
*Приблизне схематичне зображення зміни цукру в крові

Коли потрібно проводити вимір рівня цукру?

Ваш лікар допоможе Вам вирішити, скільки вимірювань необхідно і до якого діапазону значень прагнути.

Рекомендується записувати всі Ваші результати вимірювання. Навіть якщо Ваш глюкометр запам’ятовує результати вимірювань, важливо вести запис Ваших результатів вимірювань у щоденнику і показувати їх лікарю на прийомі. Багато глюкометрів на ринку мають програмне забезпечення, яке дозволяє завантажувати інформацію в різних форматах, таких як графіки та діаграми. Навіть якщо Ви можете зробити це, корисно вести щоденник, не тільки для записів Ваших результатів тестів, а й деталей Вашої повсякденної діяльності: що ви їсте та іншої відповідної інформації. Це допоможе Вам і Вашому лікарю з важливою інформацією для прийняття рішень щодо можливих корекцій у плані Вашого лікування.

Запитайте у лікаря, як можна використовувати щоденник, щоб допомогти Вам краще керувати своїм діабетом.

Загальні рекомендації

Необхідна частота випробувань може відрізнятися в залежності від Вашого лікування. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем про те, коли і скільки разів на день проводити вимірювання рівня цукру в крові. Можливі варіанти:

• Перед сніданком (натщесерце)

• Дві години після їжі

• Перед сном

Для людей з цукровим діабетом 1 типу рекомендується, як правило, проводити вимірювання 4-6 разів на день. Для людей з цукровим діабетом 2 типу рекомендується, проводити вимірювання 2-4 разів на день.

Перевіряйте частіше, якщо Ви:

• Ви більш фізично активні або менш фізично активні, ніж зазвичай.

• Хворі або переживаєте стрес.

• Змінюєте свій щоденний графік або раціон, наприклад: під час подорожі.

• Змінюєте або регулюєте інсулін чи ліки.

• Відчуваєте симптоми гіпоглікемії.

• Відчуваєте симптоми гіперглікемії.

• Відчуваєте нічну пітливість або ранкові головні болі.

Доброю новиною є те, що контроль рівня цукру в крові може допомогти зберегти здоров’я і запобігти ускладненням в майбутньому.

Якість Вашого майбутнього життя залежить від рішень і дій, що ви приймаєте сьогодні.


поради

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники