Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)
Заходи до Всесвітнього дня боротьби з діабетом, в яких ми прийняли участь

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з діабетом, в яких ми прийняли участь

Наша компанія прийняла участь у ряді заходів до Всесвітнього дня боротьби з діабетом: Школах Цукрового Діабету в м Кременчук, м. Трускавець, акціях безкоштовного обстеження рівня цукру у крові в м. Івано-Франківськ, м. Хмельницький, смт. Дашів (Іллінецький район, Вінницька обл.).

Наша компанія допомогла провести Школи цукрового діабету 13 листопада в м.Кременчук (Полтавська обл.) та 14 листопада в м.Трускавець (Львівська обл.) разом з лікарями - ендокринологами Вікторією Леонідівною Нелюбою та Ліліаною Іванівною Шалагіною. Під час занять в школах діабету ми розказували про Всесвітній день боротьби проти цукрового діабету, наголошували про важливість самоконтролю для людей з цукровим діабетом, давали роз’яснення та рекомендації стосовно режиму харчування, дієти, здорового способу життя та ін. Всім бажаючим безкоштовно проводили експрес-аналіз рівня цукру в крові, поширювали просвітницькі брошури. Наші консультанти радо відповідали на всі запитання гостей щодо самоконтролю та використання глюкометрів в домашніх умовах. Традиційно на кожному з заходів було безкоштовно розіграно по три глюкометри HealthPro.

Також 15 Листопада 2013 компанія ДіаВін підтримала акцію безкоштовного обстеження рівня цукру у крові, організовану ГО "Товариство сприяння діабетикам Хмельницької області" спільно з Хмельницькою ОДТРК «Поділля центр» та за сприянням Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

 

Загалом ми зробили близько 400 безкоштовних експрес-аналізів рівня цукру в крові за ці дні.

Наша компанія знаходиться на 75-ому місці серед більш ніж 200 організацій з усього світу, які взяли участь в ініціативі Міжнародної Діабетичної Федерації "Зроби крок для лікування діабету". Результати визначались на основі кількості "кроків", які нараховували за заходи приурочені до Всесвітнього дня боротьби проти цукрового діабету

І хоча Всесвітній день боротьби з діабетом вже пройшов, ми не зупиняємось приймати участь в Школах цукрового діабету та інших заходах. Адже при цукровому діабеті є дуже важливими знання про діабет, профілактика, вчасне виявлення та самоконтроль.


новини

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники