Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)
7 квітня - Всесвітній день здоров`я

7 квітня - Всесвітній день здоров`я

Всесвітній день здоров`я (на інших офіційних мовах ООН: англ. World health day, ісп. Día Mundial de la Salud, кит. 世界 卫生 日, фр. Journée mondiale de la santé) - відзначається щорічно 7 квітня починаючи з 1950 року. У цей день в 1948 році набув чинності Статут Всесвітньої організації охорони здоров`я (ВООЗ).
 
Ідея Всесвітнього дня здоров`я була висунута вже на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров`я в 1948. Але в 1948 році цей Всесвітній день відзначався 22 липня, в день ратифікації Статуту ВООЗ.
 
ВОЗ присвячує кожен щорічний Всесвітній день здоров`я якимось темам і проводить різні пропагандистські заходи, як в цей день, так і тривалий час після 7 квітня. Зокрема, їм приділяють увагу Генеральний секретар ООН і Генеральний директор ВООЗ у своїх щорічних посланнях, присвячених цьому дню.
 
Безпека харчових продуктів - тема Всесвітнього дня здоров`я 2015
 
Оскільки джерела постачання наших харчових продуктів у все більшій мірі глобалізуються, все більш і більш очевидною стає необхідність зміцнення систем безпеки харчових продуктів в самих країнах і у відносинах між усіма країнами. 
 
Безпека продуктів харчування. Основні факти
  • Доступ до достатньої кількості безпечних та поживних продуктів харчування є найважливішим чинником для підтримки життя і зміцнення здоров`я.
  • Небезпечні продукти харчування, що містять хвороботворні бактерії, віруси, паразитів або шкідливі хімічні речовини, є причиною більше 200 захворювань від діареї до онкологічних захворювань.
  • За оцінками, від хвороб харчового і водного походження, що супроводжуються діареєю, щорічно вмирає 2 мільйони людей, багато з яких діти.
  • Питання безпеки харчових продуктів, харчування і продовольчої безпеки нерозривно пов`язані. Небезпечні продукти харчування породжують порочне коло хвороб і недостатності харчування, що особливо шкодить дітям грудного та раннього віку, особам похилого віку та хворим.
  • Захворювання харчового походження є перешкодою для економічного розвитку, оскільки вони створюють навантаження на системи охорони здоров`я та завдають шкоду національній економіці, туризму і торгівлі.
  • Сьогодні ланцюги поставок продуктів харчування носять міжнародний характер. Ефективна співпраця між урядами країн, виробниками і споживачами продуктів харчування сприяє забезпеченню безпеки харчових продуктів.
 
П`ять принципів безпеки харчових продуктів
 
Безпека харчових продуктів - це спільна відповідальність. Безпека повинна бути забезпечена для всього ланцюга виробництва харчових продуктів, починаючи від фермерів і виробників і закінчуючи продавцями і споживачами. Наприклад, в публікації ВООЗ "П`ять найважливіших принципів безпечного харчування" дається практичне керівництво для продавців і споживачів в області обробки та підготовки продуктів харчування:
 
Принцип 1: Зберігайте продукти в чистоті
Принцип 2: Відокремлюйте сирі продукти від продуктів, які зазнали теплової обробки
Принцип 3: Піддавайте продукти ретельній тепловій обробці
Принцип 4: Теплова обробка проводиться при необхідній температурі
Принцип 5: Користуйтеся безпечною водою і безпечними сирими продуктами.

Джерело: сайт ВООЗ

новини

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники