Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)
Школа Цукрового Діабету «Діабет з посмішкою» в місті Борислав

Школа Цукрового Діабету «Діабет з посмішкою» в місті Борислав

Компанія ДіаВін разом з Центральною міською лікарнею міста Борислав провели 11 липня 2013 року Школу Цукрового Діабету «Діабет з посмішкою»

За даними Міжнародної Діабетичної Федерації, зараз у світі 366 млн. хворих на цукровий діабет і, згідно з прогнозами, до 2030 року ця цифра збільшиться до 530 млн. В Україні офіційно зареєстровано майже 1,3 млн. хворих на цукровий діабет. Щорічно в нашій країні реєструється близько 100 тисяч нових фактів захворюваності на цукровий діабет. За словами лікарів, на одного виявленого хворого припадає 3-4 людини, які навіть не здогадуються про свою хворобу.

Відповідно до світової статистики, близько 50% людей з цукровим діабетом 2-го типу на момент встановлення діагнозу вже мають діабетичні ускладнення. Уникнути більшості з них дозволяє самоконтроль рівня глюкози в крові, який дає важливу інформацію для оцінки динаміки глікемії і прийняття своєчасних рішень щодо корекції терапії.

Щоб проінформувати населення і допомогти людям, які вже знають свій діагноз, правильно і повноцінно жити, компанія ДіаВін разом з Центральною міською лікарнею міста Борислав провели 11 липня 2013 року Школу Цукрового Діабету «Діабет з посмішкою».

Під час заходу лікар-ендокринолог Голубінка Галина Михайлівна розповіла про особливості дієти та способу життя при цукровому діабеті, догляд за ногами та підбір взуття, способи вводу інсуліну та багато іншої важливої інформації для людей з діабетом. Представник компанії ДіаВін наголосила на важливості самоконтролю при цукровому діабеті та розповіла як спростити зміну способу життя для людей з цим захворюванням. Під час заходу серед гостей було розіграно 3 глюкометри HealthPro . Всім бажаючим безкоштовно проводився експрес-аналіз рівня цукру в крові, поширювались просвітницькі брошури. Підсумком зустрічі стала думка про те, що якісне і повноцінне життя хворого можлива лише за умови правильної обізнаності та усвідомленні відповідальності за власне здоров’я.

Школа Цукрового Діабету ’Діабет з посмішкою’ в місті Борислав

Важливо, що подібні заходи об’єднують людей, що живуть з діабетом, формують розуміння цукрового діабету як хвороби, допомагають ефективно контролювати захворювання і досягати мети в лікуванні завдяки знанням про діабет, а також мотивують до ведення здорового способу життя.

Запрошуємо Вас до Школи Цукрового Діабету «Діабет з посмішкою» у Вашому місті.

новини

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники