Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)
Акції «Об’єднаймося у боротьбі з діабетом» у м. Житомирі та Школа Цукрового Діабету у м. Миколаєві

Акції «Об’єднаймося у боротьбі з діабетом» у м. Житомирі та Школа Цукрового Діабету у м. Миколаєві

Наша компанія прийняла участь у акції до Всесвітнього дня боротьби з діабетом «Об’єднаймося у боротьбі з діабетом» у Житомирі та допомогла провести Школу Цукрового Діабету в м. Миколаєві (Львівська обл.)

У консультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 7 листопада 2013 року відбулася спільна акція відділення ендокринології з центром діабетичної стопи обллікарні, обласного центру здоров’я та спортивної медицини за сприянням фармацевтичних компаній «Фармак» і «ДІАВІН» із визначення рівня цукру в крові.

Кожен бажаючий з відвідувачів поліклініки мав можливість швидко, безкоштовно й анонімно виміряти рівень глюкози у крові, а також пройти анкетування на потенційний розвиток цукрового діабету.

«Кількість людей, які мають цукровий діабет, щорічно зростає не лише в нашій області, а й в Україні. На сьогоднішній день в усьому світі зареєстровано понад 347 мільйонів людей, хворих на діабет. Науковці стверджують, що до 2030 року ця кількість збільшиться вдвічі. Ці цифри передбачають проблеми зі здоров’ям, які можуть виникнути, якщо цукровий діабет вчасно не виявити: це і проблеми з зором, і хронічна ниркова недостатність, і навіть можлива ампутація кінцівок, – зазначає обласний позаштатний ендокринолог, завідуюча відділенням ендокринології з центром діабетичної стопи Вікторія Стаховська. – Тож, сьогоднішня акція спрямована на те, щоб кожна людина могла зробити тест на рівень цукру в крові, результат якого вона отримає вже за п’ять секунд. Нині немає проблеми в отриманні консультації профільного спеціаліста, пацієнти мають абсолютно весь перелік інсулінів, які необхідні для лікування, відповідне обладнання, таблетовані засоби, тобто все, що потребує хворий. Лишається одне – бажання пацієнта займатися своїм здоров’ям».

Впродовж двох годин у рамках акції діагностування пройшли понад 100 осіб. Завдяки заходу було діагностовано вперше виявлений цукровий діабет ІІ типу у 60-річної жінки, яку потім направили на подальшу консультацію до лікаря-ендокринолога.

 

 

Того ж дня ми допомогли провести Школу Цукрового Діабету в м. Миколаєві (Львівська обл.), яка відбулась в актовому залі Миколаївської дитячої школи мистецтв. Під час засідання Школи виступили заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Святослав Марущак, лікар-ендокринолог Миколаївської КЦРЛ Галина Миколаївна Чорна, лікар-кардіолог Наталія Анатоліївна Павленко та звісно наш представник.

Під час заходу пацієнтів навчали проводити самоконтроль за рівнем глюкози у крові, давали роз’яснення та рекомендації стосовно режиму харчування, дієти, здорового способу життя та ін. Також серед гостей традиційно було розіграно 3 глюкометри HealthPro. Всім бажаючим безкоштовно проводився експрес-аналіз рівня цукру в крові, вимірювали артеріальний тиск, поширювались просвітницькі брошури. Наші консультанти радо відповідали на всі запитання гостей щодо самоконтролю та використання глюкометрів в домашніх умовах.


новини

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники