Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)
14 листопада - Всесвітній день боротьби з діабетом

14 листопада - Всесвітній день боротьби з діабетом

Всесвітній день боротьби з діабетом був введений в 1991 році Міжнародною діабетичною федерацією і Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Це було зроблено з метою привернення уваги громадськості до цієї недуги, адже 347 000 000 людей у всьому світі хворі на цукровий діабет.

Щороку Всесвітній день діабету, який координується Міжнародної діабетичної федерації (IDF), має певну тему. Так між 2009 і 2013 темою є "освіта та профілактика".

Гасло кампанії 2013:

 

ДІАБЕТ: ЗАХИСТИМО НАШЕ МАЙБУТНЄ.

Наша компанія підтримує кампанію Міжнародної діабетичної асоціації. Ми працюємо над тим щоб наші продукти були доступними, допомагаємо лікарям-ендокринологам проводи Школи Цукрового діабету, поширюємо корисну інформацію через друковані матеріали та нашу веб-сторінку.

Ми віримо в те, що Ви можете керувати своїм діабетом та прожити довге, щасливе життя без його негативних наслідків!

Піклуйтесь про своє здоров’я!

З повагою та найкращими побажаннями,

Діавін

Довідка:

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом проводиться щорічно 14 листопада — дата обрана в знак визнання заслуг одного із відкривачів інсуліну Фредеріка Бантинга, який народився 14 листопада 1891 року.

Основні факти

- 347000000 людей у всьому світі хворі на діабет.

- За прогнозами ВООЗ, у 2030 році діабет стане сьомою за значимістю причиною смерті.

- Завдяки здоровому харчуванню, регулярній фізичній активності, підтриманню нормальної ваги тіла і утриманню від вживання тютюну можна запобігти або відстрочити захворювання діабетом другого типу.

- Синій круг символізує єдність і здоров’я. У різних культурах коло - символ життя і здоров’я. Синій колір зображує кольори прапора ООН і уособлює небо, під яким об’єднуються всі люди світу.

- Всесвітній день боротьби з діабетом відзначається по всьому світу членами 200-от асоціацій Міжнародної Діабетичної Федерації більш ніж у 160-ти країнах, його відзначають всі держави - ​​члени ООН.


новини

Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники