Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)

Діабетичне взуття


Інноваційне взуття dw для людей з діабетом


Цукровий діабет створює багато проблем та викликає додаткові ускладнення. Однак їх можливо тримати під контром, якщо дотримуватися спеціального догляду. Правильне взуття захищає ваші ноги від подальших ускладнень. Правильне взуття повинне відповідати цим трьом обов’язковим вимогам:

  • М’який дихаючий матеріал;
  • Ригідна протиударна підошва;
  • Достатній простір для ноги.                                                     
Надмірний тиск і тертя неправильно підібраного взуття або тісне взуття можуть призвести до використання пластирів, утворення мозолів і виразок, не тільки на ураженій нозі з втратою чутливості, а й на ногах без ознак невропатії.

Взуття з правильною посадкою не повинно бути ні занадто тісним, ні занадто вільним. Правильним розміром взуття є той, де найширша частина стопи, яка лежить впоперек стопи біля основи пальців ніг – буде відповідати розміщенню найширшої частини взуття, а висота повинна забезпечувати достатній простіп для всіх пальців.

Взуття серії dw випускається в трьох різних розмірах по ширині з додатковою глибиною та додатковим простором для пальців.  В наявності моделі для жінок та чоловіків.  Гладеньке всередині, з амортизуючою підошвою та виготовлене звикористанням дихаючого матеріалу.
Спеціалізований догляд за діабетичною стопою не закінчується вибором належного взуття. Наші аксесуари, такі як діабетичні устілки та діабетичні шкарпетки можуть додатково покращити якість життя і звичну ходьбу.

Детальну інформацію Ви зможете знайти на сайті: http://diawin.eu

 


Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники