Придбайте свій власний глюкометр

Цукровий діабет – не вирок

Мережі аптек, в яких Ви можете придбати наші товари

Безкоштовна доставка на всі продукти

Безкоштовна гаряча лінія: 0800 303 302
Де купити

(немає товарів)

Оплата та доставка


Доставка по Україні безкоштовна
 

Доставка по Україні "Укрпоштою" безкоштовна

При доставці "Укрпоштою" Ваше замовлення буде відправлене в день замовлення. Доставка "Укрпоштою" займає від 3 до 7 днів. Оплатити замовлення Ви зможете у Вашому відділенні Укрпошти під час його отримання.

Доставка по Україні компанією "Нова Пошта"

При доставці компанією "Нова Пошта" ваше замовлення буде відправлене в день замовлення. Доставка займає від 1 до 3 днів. Вартість доставки відповідно до тарифів "Нової Пошти". Оплатити замовлення Ви зможете у відділенні "Нової Пошти" під час його отримання . Список населених пунктів в які здійснюється доставка "Новою Поштою"


Нова Пошта - Доставка майбутнього


 

 

 

 


Оплата

Готівкою при отриманні замовлення

Лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості поверненню не підлягають. Підставою є додаток №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»
 

Усі ціни вказані в гривнях з ПДВ. Дані, вказані при оформленні замовлення, використовуються лише для здійснення покупки і не будуть розголошені третім особам. Усі замовлення є обов’язковими для виконання. Статус замовлення залишається активним до того часу, поки замовлення не буде доставлене замовникові. ТОВ DIAWIN (далі згідно з текстом «Продавець») залишає за собою право не прийняти або відмінити замовлення. Замовник буде вчасно повідомлений про це через електронну пошту або телефоном. У більшості випадків термін доставки посилки становить 7 днів. Продавець доставляє покупцеві разом з товаром у письмовій або електронній формі усі необхідні документи для отримання та використання товару та інші документи, передбачені чинним законодавством (інструкція державною мовою, гарантійний талон, податковий документ). Усі посилки в межах України надсилаються «Укрпоштою» або, за бажанням Замовника, «Новою Поштою». Якщо замовник дозамовлятиме товар, замовлення будуть об’єднані в одне і надіслані разом за умови, що перше замовлення ще не було надіслане. На весь товар діє гарантія, передбачена чинним законодавством України. Вам не нараховується плата за використання поштових послуг. ТзОВ DIAWIN залишає за собою право змінювати ціни на окремі товарні одиниці без попереднього повідомлення у випадку внесення змін у правові норми, зміни курсу гривні та зміни цін виробників або постачальників товару. Усі фотографії на веб-сторінках diawin.com.ua мають лише ілюстративний характер і не обов’язково відповідають справжньому вигляду товарів.


Товари для здоров‘я


Товари


Хіт продажів


Виробники